48. aukció
Sassy Attila (1880-1967) Önarckép, 1921
206

Sassy Attila (1880-1967)

Önarckép, 1921

Olaj, fa, 25x25 cm
Jelezve jobbra lent: Aiglon 1921 Hátoldalon felirat: Aiglon Önarckép Sassy Attila
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft