121 legszebb magyar festmény
Patkó Károly Önarckép
73

Patkó Károly (1895-1941)

Önarckép, 1922

Olaj, vászon, 97x72 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1922

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona