22. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Önarckép, 1922
22

Gábor Jenő (1893-1968)

Önarckép, 1922

Olaj, vászon, 53,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 22
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Kiállítva: Gábor Jenő festőművész kiállítása, Ráday Galéria, Budapest, 1999.