59. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Önarckép, 1924
98

Jándi Dávid (1893-1944)

Önarckép, 1924

Olaj, vászon, 30x25,5 cm
Jelezve balra lent: Jándi 924
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 36. árverés, 119. tétel