A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Önarckép, 1925 körül
110

Barcsay Jenő (1900-1988)

Önarckép, 1925 körül

Olaj, vászon, 55x44 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay J.