A Dévényi-gyűjtemény
Derkovits Gyula (1894-1934) Önarckép, 1926
29

Derkovits Gyula (1894-1934)

Önarckép, 1926

Olaj, vászon, 48x40 cm
Jelezve jobbra fent: Derkovits