121 legszebb magyar festmény
Medveczky Jenő (1902-1969) Önarckép, 1929
87

Medveczky Jenő (1902-1969)

Önarckép, 1929

Olaj, vászon, 80,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: E. Medveczky. 1929

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona