75. tavaszi aukció
Korda Vince, önarckép
25

Korda Vince (1897-1977)

Önarckép, 1930

Olaj, vászon, 55 x 46 cm
Jelezve jobbra fent: Korda 930
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft