26. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Önarckép, 1930 körül
148

Korniss Dezső (1908-1984)

Önarckép, 1930 körül

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelzés nélkül Hátoldalon: Korniss Dezsőné attesztje: Igazolom, Korniss alkotás. Hagyatékből eladva. Korniss Dezsőné
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft