4. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Önarckép, 1931
97

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Önarckép, 1931

Olaj, vászon, 30 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 31
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft