13. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Önarckép, 1931
156

Gábor Jenő (1893-1968)

Önarckép, 1931

Olaj, vászon, 93x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1931. V.4.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft