121 legszebb magyar festmény
Kontuly Béla (1904-1983) Önarckép, 1932
101

Kontuly Béla (1904-1983)

Önarckép, 1932

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve balra lent: N. Kontuly Béla 1932