11. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Önarckép, 1935
108

Bálint Endre (1914-1986)

Önarckép, 1935

Ceruza, ezüstfesték, akvarell, papír, 50x40,5 cm
Jelezve balra lent: Bálint 1935, jelezve jobbra lent: Florinak szeretettel 1935-ös év szeptember tizenharmadiki napján Bálint
Kikiáltási ár: 320 000 Ft