72. Tavaszi aukció
Schönberger Armand Önarckép
160

Schönberger Armand (1885-1974)

Önarckép, 1938

Olaj, fa, 45 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger 1938
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Művész portrék – Önarcképek kiállítás, Home Galéria, Budapest, 2004. szeptember 7. − október 9. (kat. sz. n.)