54. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Önarckép, 1938
138

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Önarckép, 1938

Olaj, tempera, fa, 44x31,5 cm
Jelezve balra lent. Paizs Goebel 938.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 1 800 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ korábban a Képzőművészeti Alap I-es számú kollektív műtermének tulajdona (1966-1968)
KIÁLLÍTVA:‣ Paizs Goebel Jenő (1896-1944) emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1966. katalógus: 34.
FELTEHETŐLEG KI