62. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Önarckép, 1940 körül
166

Berény Róbert (1887-1953)

Önarckép, 1940 körül

Olaj, vászon papírlemezen, 40x30 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Dévényi Iván gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited:

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Az esztergomi Dévényi Gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983., katalógus: 42.

¦ A 20. századi magyar művészet Dévényi Iván gyűjteményéből. Kassák Emlékmúzeum és Archívum, Budapest, 1993. október 9. – december 5., katalógus: 20.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ A Dévényi gyűjtemény. Szerk.: Virág Judit-Törő István, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006. 30.