A Dévényi-gyűjtemény
Berény Róbert (1887-1953) Önarckép, 1940 körül
20

Berény Róbert (1887-1953)

Önarckép, 1940 körül

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve balra fent: Berény