55. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Önarckép, 1941
25

Szőnyi István (1894-1960)

Önarckép, 1941

Olaj, fa, 40x30 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1941.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban a Dévényi-gyűjteményben
Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye. Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 19