18. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Önarckép, 1942
199

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Önarckép, 1942

Olaj, tempera, karton, 51x37 cm
Jelezve balra lent: Istokovits 1942
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

Kiállítva: Istókovits Kálmán festőművész „Duna” képeinek kiállítása. Alkotás Művészház, Budapest, 1943. január 3-19., katalógus: 8.