48. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Önarckép, 1947
207

Frank Frigyes (1890-1976)

Önarckép, 1947

Olaj, vászon, 44,5x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes Önarckép 1947
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft