A Dévényi-gyűjtemény
Frank Frigyes (1890-1976) Önarckép, 1966
81

Frank Frigyes (1890-1976)

Önarckép, 1966

Olaj, vászon, 95x65 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 966. Jelezve jobbra fent: aet. Suae 76