24. aukció
Anna Margit (1913-1991) Önarckép, 1981
208

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép, 1981

Olaj, vászon, 50x30 cm
Jelezve középen lent: Anna Margit Budapest 1981
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: • Anna Margit. Dessau, Kunstbetrieb, 1991. katalógus: 29. • Anna Margit. Erdész Galéria, Szentendre, 2001. katalógus: szám nélkül

Reprodukálva: Turai Hedvig: Anna Margit. Budapest, Szerimpex Kiadó, 2002. 123. kép

97

Anna Margit (1913-1991)

Sárga sapka 1946-47

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft