17. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Önarckép
106

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép

Olaj, vászon kartonon, 51x42 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 380 000 Ft