18. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Önarckép
141

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva: Márffy magángyűjteményekben. Polgár Galéria, Budapest, 1998. szeptember 24. – október 17., katalógus: 26.

Kiállítva és reprodukálva: Művész – Portrék. Home Galéria, Budapest, 2004. szeptember 7. – október 9., katalógus: szám nélkül