24. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Önarckép
186

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Önarckép

Olaj, vászon kartonon, 42x33 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

BÁV 71. aukció, 191. tétel