30. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Önarckép
193

Rudnay Gyula (1878-1957)

Önarckép

Olaj, vászon, 67x57,5 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft