39. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Önarckép
73

Schönberger Armand (1885-1974)

Önarckép

Olaj, papír, 32,5x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

100

Város kikötővel

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
115

Utcarészlet

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
149

Vonatpályaudvar

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft