52. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Önarckép
212

Schönberger Armand (1885-1974)

Önarckép

Olaj, papírlemez, 32,5x25 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

188

Ülő nő

Kikiáltási ár: 120 000 Ft