33. aukció
Anna Margit (1913-1991) Önarckép angyallal, 1970
7

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép angyallal, 1970

Olaj, vászon kartonon, 27,5x21,5 cm
Jelezve balra lent: Anna M 1970
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

18

Anna Margit (1913-1991)

Kalapos nő medállal

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
150

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép, 1936

Kikiáltási ár: 180 000 Ft