121 legszebb magyar festmény
Tihanyi Lajos önarckép
74

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Önarckép, Berlin Schönberg,1922

Olaj, vászon, 140x106 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi Berlin Schönberg 1922

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona