53. aukció
Erdélyi Ferenc (1904-1959) Önarckép ecsettel, 1930
139

Erdélyi Ferenc (1904-1959)

Önarckép ecsettel, 1930

Olaj, vászon kartonon, 64x54 cm
Jelezve jobbra fent: Erdélyi MCMXXX. Losonc
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft