11. aukció
Egry József (1883-1951) Önarckép festőpalettával, 1905
90

Egry József (1883-1951)

Önarckép festőpalettával, 1905

Olaj, vászon, 75x55,5 cm
Jelezve balra lent: 1905 Egry József
Kikiáltási ár: 850 000 Ft