13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bukta Imre kortárs aukció, önarckép
83

Bukta Imre (1952-)

Önarckép fűrészfákkal, 1997

Gouache, pasztell, akvarell, tus, papír, 48,5 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 1997
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Bukta Imre. Gulyás Gábor, Modem Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság, Debrecen, 2008, 77.