30. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Önarckép, Hátoldalon: Női portré
189

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Önarckép, Hátoldalon: Női portré

Olaj, vászon, 49x44 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft