49. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Önarckép Itáliai tájban, 1902
55

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Önarckép Itáliai tájban, 1902

Akvarell, ceruza, papír, 34x26,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Jelezve jobbra lent: - Roma 902 -
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft