34. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Önarckép itáliai tájban, 1902
165

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Önarckép itáliai tájban, 1902

Akvarell, ceruza, papír, 34x26,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy, Jelezve jobbra lent: Roma 902
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft