Soros árverés
Scheiber Hugó (1873-1950) Önarckép kalappal
110

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép kalappal

70x49,5 cm, Gouache, akvarell, pasztell, papír
Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft