16. aukció
Molnár Róza (1900-1977) Önarckép maszkkal, 1929-30
147

Molnár Róza (1900-1977)

Önarckép maszkkal, 1929-30

Olaj, vászon, 89,5x75,5 cm
Jelezve jobbra fent: Molnár 930 és Molnár R. 929
Kikiáltási ár: 400 000 Ft