4. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Önarckép Mimivel, 1933
19

Frank Frigyes (1890-1976)

Önarckép Mimivel, 1933

Olaj, vászon, 74x58 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 933
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

30

Frank Frigyes (1890-1976)

Nagy csendélet

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
86

Frank Frigyes (1890-1976)

Nyugágyban

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
117

Frank Frigyes (1890-1976)

Elza piros ruhában

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
135

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszirózsák és dáliák

Kikiáltási ár: 200 000 Ft