121 legszebb magyar festmény
Kmetty János (1889-1975) Önarckép Palettával, 1910-es évek közepe
63

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép Palettával, 1910-es évek közepe

Olaj, vászon, 90x78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty