72. Tavaszi aukció
Fenyő György önarckép
136

Fenyő György (1904-1978)

Önarckép pipával

Olaj, vászon, 69 x 64,5 cm
Hátoldalon: Fenyő György hagyatéki pecsét
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft