52. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Önarckép pipával, 1940 körül
113

Czóbel Béla (1883-1976)

Önarckép pipával, 1940 körül

Olaj, fa, 39,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Szentendrei festők kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1966. katalógus: szám nélkül‣ Dévényi Iván Czóbel gyűjteményének kiállítása.Zodiákus Klub, Esztergom, 1971. augusztus, katalógus: 6.- Dévényi Iván

120

Czóbel Béla (1883-1976)

Olvasó nő, 1931

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
158

Czóbel Béla (1883-1976)

Női portré

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft