71. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Önarckép virággal
56

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép virággal

Akvarell, tempera, papír, 87,5 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

121

Anna Margit (1913-1991)

Tütüs, 1980

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft