A Dévényi-gyűjtemény
Márffy Ödön (1878-1959) Önarckép vörös köntösben, 1930 körül
24

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép vörös köntösben, 1930 körül

Olaj, vászon, 100x65 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön