16. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Önarckép Zifferrel
68

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Önarckép Zifferrel

Olaj, vászon, 80x59 cm
Jelezve középen lent: Perlroth Csaba W, jelezve balra lent: Perlrott Csaba W.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

BÁV 90. aukció, 174. tétel

150

Csendélet korsóval

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
180

Két akt

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft