1. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Önarckép
49

Tornai Gyula (1851-1928)

Önarckép

Olaj, karton, 100x85 cm
Jelezve balra fent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft