13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Paróczi Ágnes kortárs aukció
40

Paróczi Ágnes (1937)

Öntő-minta, 1978

Olaj, farost, 80 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Paróczi
Jelezve hátoldalon: Paróczi Ágnes "Öntő-minta"
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA A MŰVÉSZ HONLAPJÁN

Paróczi Ágnes a Képzőművészeti Főiskolán 1963-ban végzett, első jelentős kiállítása 1974-ben volt, ahol absztrakt műveit mutatta be. 1981-ben munkáit Nádler Istvánnal, Bak Imrével, Deim Pállal, valamint Altorjai Sándorral együtt állította ki.