65. aukció (2020. december)
Böhm Lipót (1916-1995) Opus 33
11

Böhm Lipót (1916-1995)

Opus 33

Olaj, akril, vászon, 80,5x60 cm
Jelezve balra lent: Poldi, Jelezve jobbra középen: OP 33 Poldi, Jelezve vakrámán: Böhm Lipót Ferencz signeau: Poldi cím Opus 33
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft