Kortárs aukció 2019
Lossonczy Tamás (1904-2009) Óra, 1963
95

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Óra, 1963

Olaj, vászon, 120,5x25 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 1 800 000 Ft

Lossonczy Tamás retrospektív kiállítása.  Ernst Múzeum, Budapest, 1995. szeptember 25. – október 22., katalógus: 37.

Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest,  2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül

Kiállítva és reprodukálva:

Lossonczy Tamás kiállítása.  Műcsarnok, Budapest, 2005. október 5. – november 13., o. n. (KÚT/Well címmel)

Pataki Gábor: Lossonczy Tamás.  Új Művészet Könyvek 8., Budapest, 1995., oldalszám nélkül

Mezei Ottó: Az önmagába fogadott világ.  Lossonczy Tamás retrospektív kiállítása az Ernst Múzeumban. ÚjMűvészet, 1996. január – február,  VII. évfolyam, 1-2. szám, 8. (KÚT/Well címmel)