Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Óra, 1963
43

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Óra, 1963

Olaj, vászon, 120,5x25 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy 1963, Jelezve hátoldalon: Lossonczy